Bramki w budynku D-21

Data: 08.12.2017 Kategoria: Strefa Otwartej Nauki

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że z dniem 18 grudnia 2017 roku w budynku Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej (D-21) rozpocznie się wdrażanie systemu kontroli dostępu do budynku opartego o karty elektroniczne PWr. Przy wejściu „A” zamontowane zostały bramki, które mają służyć do kontroli ruchu. Osoby wchodzące do budynku D-21 będą miały obowiązek autoryzacji, podstawą której będzie:

1. Pracownicy Politechniki Wrocławskiej:

• Elektroniczna Karta Pracownicza (EKP).

2. Studenci Politechniki Wrocławskiej:

• Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS),
  • aktywacja konta w Zintegrowanym Systemie Kontroli Dostępu i Bezpieczeństwa Fizycznego na stronie internetowej: skd.pwr.edu.pl (na miejscu).

3. Studenci i pracownicy innych uczelni wrocławskich:

• legitymacja zarejestrowana w Systemie Elektronicznej Legitymacji Studenckiej (SELS),
  • założenie lub aktualizacja konta w systemie bibliotecznym PWr (na miejscu).

4. Pozostali:

• założenie lub aktualizacja konta w systemie bibliotecznym PWr oraz wydanie nowej karty bibliotecznej (na miejscu)

Obowiązujące Zarządzenia:

• Zarządzenie Wewnętrzne 100/2013 z dnia 30 grudnia 2013 r. w sprawie wprowadzenia Elektronicznej Karty Pracowniczej,
  • Zarządzenie Wewnętrzne 8/2012 z dnia 1 lutego 2012 r. w sprawie zasad funkcjonowania elektronicznej legitymacji studenckiej w Politechnice Wrocławskiej.