Czasopisma z Biblioteki Inżynierii Środowiska do nieodpłatnego przekazania

Data: 04.12.2017 Kategoria: czasopisma do oddania

Prezentujemy listę czasopism z Biblioteki Inżynierii Środowiska (pl. Grunwaldzki 9, 50-377 Wrocław, bud. D-2, pok. 5) do nieodpłatnego przekazania. Czasopisma można odebrać osobiście po wcześniejszej rezerwacji. Nie zapewniamy transportu. Koszty transportu pokrywa odbiorca.

Wykaz

czasopisma.jpg

Zainteresowanych prosimy o kontakt: e-mail: dui7@pwr.edu.pl, tel. + 48 71 320 32 61