Czasopisma z Biblioteki Elektroniki do nieodpłatnego przekazania

Data: 19.07.2017 Kategoria: czasopisma do oddania

Prezentujemy listę czasopism z Biblioteki Elektroniki (ul. Janiszewskiego 9, Wrocław, bud. C-5, p. 202-203) do nieodpłatnego przekazania. Czasopisma można odebrać osobiście po wcześniejszej rezerwacji. Nie zapewniamy transportu. Koszty transportu pokrywa odbiorca.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: tel.:  tel. 71 320 30 23, 71 320 30 21, e-mail: maria.kaczmarek-poplawska@pwr.edu.pl

czasopisma.jpg
Wykaz ważny do 09.08.2017