Dostęp do kompletnej kolekcji czasopism wydawnictwa Emerald

Data: 21.11.2017 Kategoria: zasoby i e-zasoby

Czytelnicy Politechniki Wrocławskiej uzyskali dostęp do kompletnej kolekcji, ponad 400 czasopism, wydawnictwa Emerald.

logo_emerald.pngWejście

Dostęp nie obejmuje wszystkich roczników archiwalnych czasopism zawartych w kolekcji, jednak w większości przypadków oferuje możliwość korzystania z zasobów archiwalnych od połowy lat 90-tych XX wieku.

Rozszerzony dostęp realizowany będzie do końca 2017 roku.

Zapraszamy do korzystania z zasobów i przesyłania sugestii na adres: krzysztof.moskwa@pwr.edu.pl