Nowości ProQuest oraz wykorzystanie filmów video do celów edukacyjnych

Data: 24.04.2017 Kategoria: warsztaty, szkolenia, seminaria

Data: 27.04.2017
Miejsce wydarzenia: Bibliotech (D-21), sala 007

Firma ProQuest, Alexander Street Press – a Proquest Company
oraz Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej zapraszają
na spotkanie dedykowane bibliotekarzom uczelni wrocławskich

NOWOŚCI PROQUEST
WYKORZYSTANIE FILMÓW VIDEO DO CELÓW EDUKACYJNYCH

27 kwietnia 2017 r. godz. 1200
sala 007, budynek D-21 (Bibliotech), pl. Grunwaldzki 11, wejście A

de27948logo-a.jpg as_hztl_logo_rgb.jpg

Program spotkania:

1200 – 1245  Urszula Sasimowicz – prezentacja nowości ProQuest: podsumowanie oferty konsorcyjnej, plany na przyszłość; platforma książek Proquest Ebook Central – nowe modele,

1245 – 1300  przerwa kawowa,

1300 – 1430  Stephen Rhind-Tutt (President of Alexander Street Press)  – wykorzystanie filmów video do celów edukacyjnych; prezentacja zasobów Alexander Street Press a Proquest company.

Kontakt: Sekcja Informacji Naukowo-Technicznej, infnauk@pwr.edu.pl, tel.: 71 320 23 08