Ograniczenie w dostępie do zbiorów Biblioteki Uniwerysteckiej we Wrocławiu

Data: 15.04.2019 Kategoria: nauka

Dyrekcja Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu informuje studentów i pracowników Politechniki Wrocławskiej będących również Użytkownikami BUWr, że w związku z zaplanowaną na ten rok (do listopada/grudnia) przeprowadzką zbiorów Biblioteki Uniwersyteckiej zlokalizowanych w magazynach przy ul. K. Szajnochy 7/9 do budynku przy ul. F. Joliot-Curie 12 wkrótce zmianie ulegną zasady korzystania z agend biblioteki przy ul. K. Szajnochy 7/9.

Szczegóły znajdą Państwo w załączonym Zawiadomieniu.