O'Reilly Safari - nowa wersja platformy. Pełna oferta tytułów bez limitów

Data: 18.05.2018 Kategoria: zasoby i e-zasoby

Drodzy Czytelnicy,
zapraszamy do korzystania z nowej wersji dobrze znanej Wam platformy Safari. Baza oferuje nielimitowany dostęp do ponad 44 tyś. e-książek oraz materiałów audiowizualnych zgromadzonych w kolekcjach Safari Tech Books, Safari Business Books oraz Safari Video (pełna lista tytułów).

Aby korzystać z O'Reilly Safari należy założyć osobiste konto na stronie safaribooksonline.com/library/view/temporary-access.
W oknie logowania prosimy wpisać adres e-mail w domenie PWr (studencki lub pracowniczy). Przez kolejne trzy dni będzie można w pełni przeglądać zawartość Safari bez konieczności logowania, w tym czasie również na wskazany adres e-mail zostanie przesłania prośba o dokończenie rejestracji.

Platforma O'Reilly Safari dostępa jest również na urządzeniach mobilnych przez darmową aplikację Safari Queue (do ściągnięcia z oreilly.com/safari/app oraz ze sklepów z aplikacjami). Aplikacja działa także w trybie offline (treść książek jest zapisywana w pamięci urządzenia).

Więcej informacji w opisie bazy.

oreilly_safari_logo_white_bkbar_rd_bac.png

Wejście:
safaribooksonline.com/library/view/temporary-access (rejestracja w bazie)
safaribooksonline.com (dla posiadaczy kont)

UWAGA: zawartość Safari nie jest jeszcze widoczna w wyszukiwarce na stronie Biblioteki, doradzamy zatem przeszukiwanie bezpośrednio w bazie lub w liście tytułów. Dotychczasowa wersja Safari nie jest już obsługiwana.

Dostęp z sieci PWr i poprzez PROXY. Uwagi proszę przesyłać na adres: lukasz.bejnar@pwr.edu.pl

user guide [ .pdf 756.64 KB ]

18-05-2018