Pakiet podstawowy EBSCO w ramach licencji krajowej

Data: 05.02.2018 Kategoria: zasoby i e-zasoby

Szanowni Użytkownicy, przypominamy, że EBSCO Information Services oferuje w ramach licencji krajowej wszystkim instytucjom akademickim i naukowym w Polsce dostęp online do pakietu podstawowego 14. baz danych.

Pakiet zapewnia dostęp do pełnego tekstu ponad 12.500 aktywnych czasopism naukowych oraz rekordów bibliograficznych i abstraktów z blisko 18.000 czasopism naukowych. Obejmuje szeroki zakres dziedzinowy: nauki ścisłe, techniczne, humanistyczne, społeczne, ekonomiczne, biznes oraz nauki medyczne i biomedyczne.

ebsco_pakiet_podstawowy.jpg

Główne zalety korzystania z pakietu podstawowego:

• wysoka jakość i aktualność zawartych w pakiecie baz danych;
  • nieograniczony dostęp 24/7, w tym dostęp zdalny i z urządzeń mobilnych;
  • zaawansowane opcje wyszukiwania i ograniczania rezultatów;
  • możliwość zapisywania materiałów w prywatnym folderze, kopiowanie, drukowanie itp.;
  • wsparcie szkoleniowe - bezpłatne szkolenia i materiały informacyjne w języku polskim.

Więcej informacji na naszej witrynie w zakładce e-Zasoby lub na stronie wydawcy: ebsco.com.