Prezentacja serwisów ACADEMICA i POLONA - rejestracja zakończona

Data: 12.01.2018 Kategoria: imprezy, warsztaty, szkolenia, seminaria

Wspólnie z Biblioteką Narodową zapraszamy na prezentację serwisów internetowych ACADEMICA i POLONA, która odbędzie się 31 stycznia 2018 roku w godzinach 9.30-15.00 w sali 007 budynku Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej (D-21, Plac Grunwaldzki 11).
polona_academia.jpgACADEMICA to cyfrowa wypożyczalnia publikacji naukowych umożliwiająca dostęp do zbiorów Biblioteki Narodowej "bez konieczności podróżowania do Warszawy".

POLONA to jedna z najnowocześniejszych bibliotek cyfrowych na świecie i jednocześnie największa tego typu biblioteka w Polsce. Nowa odsłona serwisu, nazwana POLONA/2miliony, udostępnia ponad 2 miliony obiektów cyfrowych, w tym: książki, czasopisma, ryciny, rękopisy, mapy i fotografie.

Rejestracja na wydarzenie została zakończona.

Program wydarzenia [ .pdf 256.43 KB ]

12-01-2018