Tydzień Otwartej Nauki, 21-27 października 2019

Data: 17.10.2019 Kategoria: Open Access

Międzynarodowy Tydzień Otwartej Nauki to cykliczne wydarzenie propagujące ideę otwartości w nauce i edukacji. Tematem przewodnim tegorocznej edycji trwającej od 21 do 27 października jest hasło: Open for Whom? Equity in Open Knowledge, co można przetłumaczyć jako: Otwartość dla kogo? Powszechny dostęp do wiedzy.

Biblioteka Politechniki Wrocławskiej włączając się do obchodów Open Access Week zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z prezentacją promującą ideę Open Science:

Tydzień Otwartej Nauki 2019. Otwartość dla kogo? Powszechny dostęp do wiedzy

oa19.png

W razie pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu:
Dział Informacji Naukowej i Zasobów Elektronicznych
infnauk@pwr.edu.pl