TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Biblioteka Politechniki Wrocławskiej

Dział Otwartej Nauki

Budynek D-21, pok. 224-225, 230-233, 

Kierownik Działu Otwartej Nauki
mgr Anna Komperda
bud. D-21, pok. 232
tel. 71 320 31 61
anna.komperda@pwr.edu.pl

Pracownicy:

imię i nazwisko nr pokoju telefon email
mgr Elżbieta Antasik 230 71 320 23 14 elzbieta.antasik@pwr.edu.pl
mgr Dominika Elsner 233 71 320 41 69 dominika.elsner@pwr.edu.pl
Agnieszka Kirel 231 71 320 47 61 agnieszka.kirel@pwr.edu.pl
Damian Klesta 224 71 320 33 29 damian.klesta@pwr.edu.pl
Dominik Kołcio 224 71 320 38 18 dominik.kolcio@pwr.edu.pl
mgr Ewa Kowalewska 231 71 320 47 61 ewa.kowalewska@pwr.edu.pl
mgr Anna Kulczycka  225 71 320 47 26 anna.kulczycka@pwr.edu.pl
mgr Barbara Mąka-Stolingwa 233 71 320 31 63 barbara.maka@pwr.edu.pl
Grażyna Mościcka 233 71 320 31 63 grazyna.moscicka@pwr.edu.pl
mgr Anna Pyza 229 71 320 47 25 anna.pyza@pwr.edu.pl
mgr Joanna Skorupska  225 71 320 47 26 joanna.skorupska@pwr.edu.pl
mgr Beata Starosta 230 71 320 23 14 beata.starosta@pwr.edu.pl
mgr Katarzyna Szafińska-Watras 233 71 320 41 69 katarzyna.szafinska@pwr.edu.pl
Politechnika Wrocławska © 2018