Logowanie do katalogu bibliotecznego za pomocą loginu i hasła z poczty uczelnianej

Szanowni Czytelnicy,
chcąc ułatwić korzystanie z naszych zbiorów drukowanych opracowaliśmy nową metodę logowania do katalogu bibliotecznego PRIMO za pomocą loginu i hasła z poczty uczelnianej.

1. Studenci, doktoranci, pracownicy (również emeryci) Politechniki Wrocławskiej mogą odtąd logować się do swoich kont bibliotecznych używając:

• jako ID - loginu z poczty uczelnianej, tj.: numeru albumu (studenci) lub imienia i nazwiska (doktoranci, pracownicy),
  • jako hasła - hasła z poczty uczelnianej,
  • jako ID numeru PESEL,
  • jako hasła - hasła dotychczas używanego przy logowaniu do systemu bibliotecznego.

Jeśli wystąpią problemy z nowym sposobem logowania prosimy wpisywać jako login PESEL, a jako hasło - hasło dotychczas używane do logowania do kont bibliotecznych. W takiej sytuacji należy również zgłosić problem do Wypożyczalni Głównej (biblioteka.wyp@pwr.edu.pl) lub dowolnej biblioteki Działu Usług Informacyjnych (wykaz bibliotek).

2. Pozostali Użytkownicy systemu bibliotecznego PWr mogą logować się do swoich kont bibliotecznych wpisując:

• jako ID - numer PESEL
  • jako hasło - hasło dotychczas używane przy logowaniu do systemu bibliotecznego.
Logowanie do systemu bibliotecznego odbywa się ze strony: primo.bg.pwr.wroc.pl