Pokoje pracy indywidualnej (PPI)

Zapraszamy do korzystania z pokoi pracy indywidualnej (PPI) w Strefie Otwartej Nauki w godzinach:

• poniedziałek – piątek 800-2100,
  • sobota – niedziela 800-1500.

Z PPI mogą korzystać studenci, doktoranci i pracownicy Politechniki Wrocławskiej posiadający aktywne konto biblioteczne oraz inne osoby na ściśle określonych zasadach (patrz).

Dział Informacji Naukowej i Zasobów Elektronicznych
Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej
Pl. Grunwaldzki 11, 50-377 Wrocław
bud. D-21, wejście A, I piętro, stanowisko INFORMACJA (obok pok. 101)