Tymczasowa zmiana siedziby Biblioteki Klasycznej

Data: 18.07.2019 Kategoria: godziny otwarcia i lokalizacje

Szanowni Czytelnicy, w związku z utrudnieniami spowodowanymi remontem korytarzy na II piętrze w budynku A-1, Biblioteka Klasyczna (tj. Wypożyczalnia i Czytelnia Główna oraz Wypożyczalnia i Czytelnia Beletrystyczna) została przeniesiona do pokoju 427 na III piętrze (A-1). Zmiana obowiązuje do 23 sierpnia 2019 roku. Osoby korzystające z własnych materiałów zapraszamy do budynku D-21.

Przypominamy również, że do końca sierpnia Biblioteka Klasyczna będzie otwarta od poniedziału do piątku w godz. 8:00-15:00, a w soboty i niedziele nieczynna.