TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Biblioteka Politechniki Wrocławskiej

Budynek D-21

bibliotech_1.jpg

Środowiskowa Biblioteka Nauk Ścisłych i Technicznych na potrzeby Innowacyjnej Gospodarki integruje funkcje biblioteczne, takie jak gromadzenie, przetwarzanie i rozpowszechnianie wiedzy, stosując najnowsze Technologie Informacyjne i Komunikacyjne (ICT).

Laboratoria naukowo-badawcze, zlokalizowane w obiekcie, generują kierunki rozwoju platformy cyfrowej oraz dostępu do wiedzy w sferze wirtualizacji i cloud computing, a brokerzy informacji oferują swoim użytkownikom dedykowane pakiety wiedzy.

Nowoczesny, przyjazny obiekt budowlany w połączeniu z infrastrukturą informatyczną najnowszej generacji, innowacyjnymi technologiami oraz wysoko kwalifikowani specjaliści informacji naukowej, a także naukowcy reprezentujący różne dziedziny nauki zapewniąją szeroki dostęp do wiedzy na miarę XXI wieku.

Więcej o projekcie na stronie Inwestycje Politechniki Wrocławskiej »

Politechnika Wrocławska © 2017