Dostęp testowy do Academic Research Source i kolekcji eBook Subscription Engineering

Data: 04.04.2024 Kategoria: dostęp testowy

Zapraszamy do korzystania z bazy Academic Research Source i kolekcji eBook Subscription Engineering na platformie EBSCO. Dostęp testowy potrwa do 10 czerwca 2024 r.

logoehost.png
Academic Research Source to multidyscyplinarna pełnotekstowa baza danych, oferująca użytkownikom dostęp do zbioru ponad 237,000 książek elektronicznych oraz 5,000 pełnotekstowych czasopism. Tematyka bazy obejmuje między innymi: psychologię, sztukę i architekturę, nauki humanistyczne, nauki stosowane, nauki społeczne, słowniki i leksykony, nauki polityczne, ochronę środowiska, prawo, krytykę literacką, biznes i ekonomię, i wiele innych. Polska perspektywa. Baza zawiera ponad 350 pełnotekstowych czasopism wydawanych w Polsce z zakresu ekonomii, biznesu, rolnictwa, technologii, historii, nauk ścisłych, medycyny, nauk społecznych, humanistyki i wiele innych.

Poniżej linki do baz wchodzących w skład Academic Research Source (strony otworzą się w nowych oknach):

eBook Subscription Engineering (strony otworzą się w nowych oknach):

Dostęp:

• sieć PWr: search.ebscohost.com
  • system HAN: han.bg.pwr.edu.pl/han/ebsco
    uwaga: do logowania przez HAN należy używać następujących danych:
    • login Active Directory (bez domeny @pwr.edu.pl / @student.pwr.edu.pl),
    • indywidualne hasło użytkownika ustawione w systemie AD.

Uwagi i opinie proszę zgłaszać do: lukasz.bejnar@pwr.edu.pl.