Podręcznik Genomes 5 już dostępny w ProQuest Ebook Central

Data: 29.02.2024 Kategoria: zasoby i e-zasoby

Popularny podręcznik autorstwa Terry'ego Browna wykorzystywany w nauczaniu medycyny, nauk przyrodniczych, genetyki czy biologii molekularnej został udostępniony w serwisie ProQuest Ebook Central.

Aby korzystać z serwisu należy posiadać indywidualne konto (strona otworzy się w nowym oknie) wykorzystując do jego założenia adres e-mail z domeny uczelnianej.

Każdy zarejestrowany czytelnik może zapisać do pliku PDF 15% objętości tej książki lub wydrukować (również do pliku PDF) kolejne 25% jej objętości.

Więcej informacji o zasadach korzystania i ofercie ProQuest Ebook Central na stronie Biblioteki (strona otworzy się w nowym oknie).

Wejście do książki na platformie Ebook Central (po założeniu konta w bazie): ebookcentral.proquest.com/lD=7211018 (strona otworzy się w nowym oknie).